Listopad 2009

27.11

28. listopadu 2009 v 17:13
Tak nevím jestli ste si přečetli článek že tady zatím nebudu dělat pač sem na ty brigádě! Tak tedy asi za dva týdny se sem vrátím bude vánoční design možná! Ještě nevím... _ Tak předčasná otázka co si přejete k vánocům?

Vracím se na den 27.11 byla sem s kámoškama na NEW MOON a musím říct že byl lepší než jedničkaa takže doporučuji zhlédnou kdo to má blízko k Olympii tak at si tam zajede od 6.12 myslím..? Bude kino za 50Kč.. S kámoškama si tam zase zajedeme a pujdem na nejaký film ale určitě kdo neviděl TWILIGHT NEW MOON.

Tak at si zajde stojí to za to ted se s vámi zas loučím musím makat "za chvilu" ahoooj :) A pište co chcete na Vánoce :) klidně se zapisujte do spřátelování pořád platí musim říct že sem si pár blogu už co jste se zapsali vybrala ale nevím co bude za dva tydny třeba zrušíjou ti moji oblíbenci blog tak se uvidí::..

Spřátelování

20. listopadu 2009 v 20:58
Takže pokuď tu nejste po porvé tak víte že jsem už jedno spřátelování měla docela hodně lidí se zapsalo ale někteří pozastavili blog nebo šli na jinačí apd. Takže vyhlašuju nové spřátelování!

Jou..Jou

20. listopadu 2009 v 20:32
Ahoj tak jestli máte čas tak pro mě hlasujte ZDE!
Pod jmenem TIFA!
Pokuď chcete taky někde hlásnout tak napište sem :)
Ráda to podniknu :)))


Beníík

16. listopadu 2009 v 21:34
Jsem zklamaná můj další favorit vypadl!
No prostě musí to vyhrát Martin Chodur..
Je ze vše nejlepší!!
Nechápu jak někdo nemůže mít rád Bena
jen kvůli tomu že není bílej vdyt to jinaci a ne
samí běloši!

Design & SuperStar

16. listopadu 2009 v 18:06
Tak je nový design ja se vám líbí? Docela se mi podařil! Chci vám říct kdo bydlí blízko Olympie tak ve středu 18.11 v Olympii budou soutěžijící Československé Superstar! Já se asi poseru jestě k tomu tam určite nebudu moct jit budou tam dávát podpisy! Já tam chci taky ale zas nebudu mít čas! Achjo!

Kiki Kannibal #2

16. listopadu 2009 v 15:16 Kiki Kannibal

free image host free image host free image host
COPY ONLY WITH         
Pokuď si chceš dát tenhle    
photoshoot na blog přečti

si pravidla co jsou na konci

menu!

Jedem

16. listopadu 2009 v 8:02
Ahojte!
Tak chci vám oznámit že dělám takovou menší brigádku! Takže od soboty sem začala a bude trvat až do 15.12 nějak tak takže na PC budu jen minimum... Vždycky příjdu ze školy a jdu hned makat...
At to víte že na vás nekašlu protoze nebudu ani stihat kvuli tomu skolu.. A to je v haji protoze ted budem psát čtvrtletky!Možná si na nějaké dny nastavim photoshooty dneska dopoledne ale to jeste nevim chci to tady nekdy rozjet!

Písničku si pustě je to moje oblíbná zpěvačka Rihanna Je tam plno písniček od ni.. :))

Demi Lovato #5

8. listopadu 2009 v 13:01 Demi Lovato
imagebam.com imagebam.com
COPY ONLY WITH         
Pokuď si chceš dát tenhle    
photoshoot na blog přečti

si pravidla co jsou na konci

menu!